Firma

Xconsulter Sp. z o.o.

Xconsulter Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Wiśniowa 2

tel. 32 448 34 20

kom. 601558005

kom. 603558005

www.xconsulter.pl

Budowa i wynajem nieruchomości to trzeci, obok doradztwa biznesowego oraz reklamy trzon działalności spółki XCONSULTER. We wszystkich realizacjach celem nadrzędnym firmy jest budowa z wysokiej jakości materiałów i dbałość o estetyczne i trwałe wykończenie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

W chwili obecnej firma realizuje inwestycję Osiedle LAUROWE zlokalizowaną w Pszczynie przy ul. Szymanowskiego. Osiedle Laurowe to ogrodzone i monitorowane osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 46 mieszkań.

Rozpoczęta w sierpniu 2015 roku inwestycja jest już całkowicie zakończona. Zamknięty został również proces formalnego oddania wszystkich budynków do użytkowania. Trwa sprzedaż mieszkań na Osiedlu LAUROWYM. Szczegółowy opis oferty znajduje się na www.osiedle-laurowe.pl


Na przestrzeni ostatnich kilku lat firma XCONSULTER sp. z o.o. zrealizowała następujące inwestycje budowlane:

WIŚNIOWY ZAKĄTEK - Pszczyna
• Apartamenty SREBRNA - Pszczyna
• Apartamenty JAWOROWA - Brenna


Specjalizujemy się w biznesowym i długoterminowym wynajmie apartamentów własnych. Naszymi klientami są firmy, delegujące swoich menadżerów na konferencje, spotkania biznesowe czy szkolenia. W naszej ofercie znajdują się w pełni wyposażone, klimatyzowane apartamenty zlokalizowane w Pszczynie, na spokojnym osiedlu (osiedle Kępa, ul. Wiśniowa 2; Kolonia Jasna, ul. Srebrna 8).
Nasza propozycja jest idealnym rozwiązaniem dla biznesmenów, menadżerów wyższego szczebla i kadry zarządzającej. Oferowane przez nas apartamenty stanowią znakomitą alternatywę dla hoteli czy pensjonatów, dając gościom maksimum swobody, dyskrecji i prywatności, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego standardu i wygody. Są też doskonałym rozwiązaniem dla osób fizycznych, które zmuszone przez los szukają nowego mieszkania i nie mają ochoty lub czasu na jego urządzenie.
Szczegóły oferty najmu długoterminowego: www.wisniowyzakatek.pl  oraz www.apartamenty-srebrna.pl , www.apartamenty-jaworowa.pl 

W ramach działalności reklamowo-doradczej XCONSULTER oferuje usługi szeroko rozumianego doradztwa w zakresie zakładania firm, organizacji, zarządzania, marketingu, reklamy i handlu. Świadczymy pomoc począwszy od etapu zawierania spółek, po budowanie i zarządzanie działem sprzedaży czy kojarzenie klientów.

W ramach działalności reklamowej i public relations świadczymy usługi kreowania kampanii wizerunkowych i promocyjnych, a także projektowania materiałów reklamowych, fotografii produktowej i artystycznej, zapewniamy gadżety i upominki reklamowe i sprawujemy nadzór nad realizacją i drukiem materiałów reklamowych. W ramach tych działań oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług:

 

 • branding – tworzenie logo (kreacja logotypu i pomoc w jego zastrzeżeniu w Urzędzie Patentowym) wraz z Corporate Identity
 • materiały poligraficzne (katalogi, ulotki, folderki, wizytówki, koperty, papier firmowy, teczki, segregatory) – projektowanie i nadzór nad realizacją i drukiem materiałów reklamowych
 • projektowanie graficzne
 • materiały okazjonalne (kalendarze ścienne, kalendarze biurkowe, terminarze, kartki/karnety świąteczne)
 • gadżety reklamowe: wizytowniki, smycze reklamowe, breloki reklamowe do kluczy, długopisy reklamowe, parasole, torby i plecaki reklamowe, gadżety z filcu (portfele z filcu, etui z filcu, wizytowniki z filcu, teczki z filcu, kosmetyczki z filcu, smycze reklamowe z filcu, torby z filcu), skórzana galanteria reklamowa (portfele ze skóry, etui ze skóry, wizytowniki ze skóry, teczki ze skóry, kosmetyczki ze skóry, karty Menu, płatniki kelnerskie), słodycze reklamowe (cukierki reklamowe, czekoladki reklamowe, bombonierki reklamowe, praliny reklamowe, krówki reklamowe, lizaki reklamowe)
 • odzież reklamowa (polary, koszulki T-shirt, koszulki polo, kamizelki, kurtki, czapeczki, apaszki, krawaty, koszule)
 • opakowania reklamowe (puszki reklamowe, pudełka, torby z PCV, Torby z bawełny, torby ozdobne, skrzynki na wino
 • zestawy upominkowe
 • reklamowa elektronika użytkowa (pamięci USB, zegary, stacje pogodowe, adaptery, akcesoria komputerowe, kalkulatory, radio)
 • fotografia reklamowa (zdjęcia produktowe, zdjęcia artystyczne, sesję zdjęciowe z modelkami, fotografia plenerowa)
 • copywriting (tworzenie unikatowych tekstów, oryginalnych w treści i formie, dostosowanych do ich przeznaczenia - ulotka, katalog, notatka prasowa, strona internetowa, artykuł prasowy, hasło reklamowe, newsletter, gazetka firmowa itp)
 • wizualizacja zewnętrzna (zewnętrzne i wewnętrzne tablice informacyjne. Tablice dojazdowe, POS\\'y, banery reklamowe, flagi reklamowe, oklejanie samochodów)
 • projektowanie stron internetowych
 • zarządzanie wizerunkiem marki i produktu (kreowanie kampanii wizerunkowych i reklamowych)

 

Więcej na ten temat na www.xconsulter.pl

GPS  | 

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 46398Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2017.09.06

baza firm
© 2001-2018 pless intermedia.