Firma

P.H. "MARINI" Marian Korczyk

P.H. "MARINI" Marian Korczyk

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Spokojna 74

tel. +48 32 445 38 12

fax +48 32 210 40 44

www.marini.pl

Zobacz nas na Facebooku

     Jako Centrum Dystrybucji Artykułów Dziecięcych prowadzimy hurtową sprzedaż artykułów dla dzieci i niemowląt. Kompleksowo zaopatrujemy sklepy dziecięce na terenie kraju i zagranicy. Jesteśmy dostawcą zarówno dla sklepów stacjonarnych jak i internetowych.
     Od kilkunastu lat z powodzeniem wspieramy naszych Klientów w wyborze odpowiednich produktów potrzebnych do kompleksowego skompletowania wyprawki dla dziecka. Starannie dobieramy nasz asortyment aby zapewnić wszystko czego potrzebuje ten najmniejszy i ten trochę większy maluszek, by prawidłowo wzrastać i rozwijać się.
     Oferujemy Państwu szeroką gamę znanych i lubianych marek. Współpracujemy z najlepszymi polskimi firmami, by mieć gwarancję najlepszej jakości naszych produktów. Jednocześnie posiadamy w ofercie wiele znanych na całym świecie marek, by móc w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.
     Dzięki dużej nowoczesnej hali jesteśmy w stanie zapewnić szeroką dostępność asortymentu.
     Umożliwiamy także zakupy poprzez nowoczesną platformę sprzedaży hurtowej https://b2b.marini.pl.
     Firma posiada własną flotę samochodów dostawczych. Zakupiony w naszej hurtowni towar na życzenie klienta dostarczamy pod wskazany adres.
     Proponujemy Państwu korzystne rabaty zarówno dla stałych, jak i nowo powstających sklepów stacjonarnych i internetowych.
     Zapraszamy do współpracy sklepy dziecięce stacjonarne i internetowe,oraz pozostałych odbiorców pragnących uzupełnić swój asortyment o wysokiej jakości produkty dziecięce.

W dniach 06.02.2017- 13.03.2017r. zapraszamy do składania zamówień w ramach kolejnej edycji Lotów Niskich Cen. Dzięki temu mogą Pańśtwo zamówić wiele produktów w obniżonych cenach! Szczegóły na Naszej platformie zakupowej https://b2b.marini.pl
Zapraszamy!

GPS  | 

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 3824Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2017.02.06

baza firm
© 2001-2017 pless intermedia.