Firma

Agencja Marketingowa M16.pl

Agencja Marketingowa M16.pl

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Piłsudskiego 8

tel. 514-10-16-16

tel. 505-640-220

www.m16.pl

Zobacz nas na Facebooku

Kompleksowa obsługa, 7 lat doświadczenia, młodość, zaangażowanie, entuzjazm, czego więcej chcieć?!


Zobacz nasze realizacje, poznaj ofertę i umów się na spotkanie, gdzie dobierzemy indywidualny plan działania dla Twojego biznesu.

Agencja Marketingowa M16.pl to grupa młodych i zaangażowanych ludzi, którzy zarabiają na rozkręcaniu biznesów swoich klientów.

Nie mamy handlowców, zawsze rozmawiasz z wykonawcą danego zlecenia, a robimy wszystko co trzeba:

- strony internetowe - od małych, ślicznych stron typu one-page, aż po wielkie kobyły dla firmy z grupy b2b. Oczywiście wszystko dopasowujące się pod telefony i zgodne z zasadami użyteczności

- sklepy internetowe - potrzebujesz niezawodnego i prostego w obsłudze sklepu internetowego, który nie spowoduje, że będziesz musiał sprzedać swój ostatni jacht, a w dodatku będzie zintegrowany z płatnościami typu PayU i kurierem? Ma działać, tak, że będą przychodzić do Ciebie maile z zamówieniem, Ty tylko spakujesz towar, a kurier sam przyjedzie po przygotowaniu listu przewozowego ze sklepu? Proszę bardzo!

- pozycjonowanie - nie ma Cię w Google, to nie istniejesz, tak samo Twój biznes, pamiętaj! Zadbamy, żeby zbudowana strona była zauważalna przez potencjalnych klientów i Twoją konkurencję. :)

- AdWords - jeśli pozycjonowanie to za mało, pojaw się również w płatnych wynikach Google. Taką reklamę może każdy zrobić, tylko po co? Zajmij się zarabianiem, a o nowych klientów już my zadbamy! Jako certyfikowani specjaliści Google AdWords obniżymy koszt kliknięcia, poprawimy skuteczność reklamy, a w dodatku nie będziesz musiał przy tym siedzieć! Fajnie? Fajnie!

- Druk - klientów z Internetu już mamy, pora pokazać się również poza nim!
Banery reklamowe, ulotyki, wizytówki, naklejki, folie, gadżety reklamowe i wszystko co da się wydrukuwać! Wymyślimy, zaprojektujemy, wydrukujemy i zainstalujemy!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

No pewnie, że chcesz!

Zadzwoń, napisz, przyjdź!

GPS  | 

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 25546Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2016.11.29

baza firm
© 2001-2018 pless intermedia.