Firma

FitLady Pszczyna

FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601

www.fitlady.pl

Klub FIT LADY znajduje się w Pszczynie przy ul. Bednorza 14  i został stworzony wyłącznie dla kobiet i to w każdym wieku i poziomie kondycji. To miejsce, gdzie można miło spędzić czas z przyjaciółkami, a przy okazji zrobić coś pożytecznego dla siebie. Wspólne ćwiczenia umożliwiają rozmowy, nawiązanie nowych znajomości i wspólną zabawę, a przyjazna atmosfera, motywująca muzyka oraz indywidualna opieka instruktorek zmotywują Cię do osiągnięcia lepszej formy i dobrego samopoczucia.

Czym wyróżnia się nasz klub?
  •     U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie
  •      Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.
  •       Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady . Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.


https://youtu.be/geOgKR8gmpM

Fitlady
ul. Bednorza 14,
43-200 Pszczyna
tel.: 577 150 601
www.fitlady.pl

Godziny otwarcia :
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 -12:00 / przerwa / 16:00 - 20:00
Sobota godz. 9:00 -12:00
Niedziela - nieczynne

 

GPS  | 

Formularz kontaktowy

Ilość wyświetleń: 4881Ostatnia aktualizacja wizytówki: 2018.01.24

baza firm
© 2001-2018 pless intermedia.